O MNIE

[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” row_negative_margin=”disable_negative_margin” z_index=””][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1534845930942{margin-bottom: 100px !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1542806532064{margin-bottom: 50px !important;}”]

Jako operator kamery pracuję od 2009 roku.

[/vc_column_text][vc_column_text]JAK PRACUJĘ?

Stacjonuję w Poznaniu, na co dzień działając z agencją FRESH STUDIO, współpracowałem z Cam-L studio, Andiamo, Movlab, Proxymedia i Ostro. Wspieram poznańskie inicjatywy (od branży gastronomicznej po prawną) przy tworzeniu contentu w ramach mediów społecznościowych. Od trzech lat pracuję także nad prywatnym projektem filmu dokumentalnego dedykowanego tematyce graffiti na terenie całej Europy. 

Bazuję na wypracowanym przez lata prostym i charakterystycznym dla mnie stylu. Cenię profesjonalizm i każdemu zleceniu oddaje się z pełnym zaangażowaniem. Lubię elastyczność, dlatego jestem w stanie dopasować się do budżetu potencjalnego klienta bądź marki.

Prywatnie, jestem ogromnym fanem eksploracji kosmosu. Po godzinach znajdziesz mnie także na polu paintballowym, gdzie trenuję z poznańską drużyną NHP Poznań.

MOJE DOŚWIADCZENIE

Dla TVP Bydgoszcz stworzyłem ponad 100 reportaży o życiu regionu. Odpowiadałem za zdjęcia do programu publicystycznego ALE JAZDA na TVP Info, który śledziło blisko 300 000 widzów. Tworzyłem także materiały dla telewizji Polonia oraz programy rozrywkowe emitowane na antenie regionalnej. Doświadczenie fotograficzno-filmowe zbierałem także podczas największych festiwali: Audioriver, Malta Festival, Camerimage, a także podczas podróży na terenie Europy i USA. Pracowałem z dużymi brandami: NIKE, HENKEL, ADDECO, INEA. Dla ALLEGRO przez ponad rok tworzyłem content w ramach kampanii moda.allegro.pl. W 2018 roku na festiwalu filmowym w Cannes film ze zdjęciami mojego autorstwa zajął II miejsce w konkursie NESPRESSO TALENTS. Eksperymentuję z formą filmowo-fotograficzną, dlatego w moim portfolio znajdziesz zróżnicowane materiały – od teledysków po zdjęcia wnętrz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”415″ img_size=”full” qode_css_animation=””][/vc_column][/vc_row]