Pomożemy Ci skompletować Twój własny sprzęt do streamingu!

Streaming jest wyrazem ludzkiej wolności i postępu, który jej towarzyszy. Winmar umożliwia płynne i swobodne poruszanie się w tej rzeczywistości. Od wysokiej klasy mikserów, enkoderów i grabberów po proste zestawy dla początkujących – znajdziecie u nas wszystko to, czego potrzebuje każdy kto myśli o streamingu,  możliwości. 

Streaming to wolność – korzystajmy z niej.

Zapoznaj się z przygotowanymi przez nas artykułami na temat streamingu.

Streaming

Dzięki odpowiedniej bazie sprzętowej i swoistym know-how, jakie wypracowaliśmy latami obecności na rynku, możemy kompleksowo zaopatrzyć w sprzęt do streamingu każdego klienta.

Praca zdalna

W naszej ofercie postawiliśmy na prostotę – znajdziecie u nas gotowe zestawy do streamingu z kamerami, statywami i mikserami które skonfigurujecie łatwo, połączycie w całość i będziecie mogli zaczynać przygodę ze streamingiem.

Miksery Roland

Roland daje nam poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy i gwarancję wysokiej jakości wykonania, połączonej z ergonomią i przemyślaną konstrukcją. Streaming w naszych trudnych czasach staje się środkiem wyrazu.

Sprawdź nasze zestawy do transmisji live.

Myślisz o transmisjach na żywo? Streamujesz, ale postanowiłeś powiększyć swoje możliwości? Przygotowaliśmy ofertę skrojoną specjalnie dla vlogerów, szkoleniowców, nauczycieli, telewizji, ludzi relacjonujących wydarzenia sportowe i muzyczne, oraz dla każdego chcącego robić streaming przez internet.

Roland V-02HD

Podstawowy zestaw do streamingu pozwala na podłączenie dwóch źródeł obrazu niezależnie od ich rozdzielczości dzięki wbudowanym skalerom w mikserze Roland V-02HD. Elgato Camlink to niewielki grabber, który wyśle sygnał z miksera do komputera przez USB. Przechwyć obraz za pomocą jednego z programów do transmisji (przykładowo OBS, Vmix) i streamuj.

Roland V-02HD+

Podstawowy zestaw oparty na Roland V-02HD wsparty grabberem Elgato Camlink. Przygotowany dla osób zaczynających przygodę z transmisją na żywo – szkoleniowców, nauczycieli, trenerów i wszystkich, którzy nie posiadają jeszcze do tego niezbędnych narzędzi. W zestawie wszystko czego potrzebujesz, aby już dziś zacząć streamować.

Roland VR-1HD

Zaawansowany zestaw, zbudowany na mikserze Roland VR-1HD, pozwala na bezpośredni streaming koncertów, spektakli i wszelkich wydarzeń, które wymagają więcej niż jednej kamery i źródeł dźwięku. Dzięki skalerom na wszystkich wejściach nie musisz się martwić o różnice w rozdzielczościach kamer czy laptopa. Mikser posiada funkcję automatycznego przełączania kamer na podstawie, tego kto akurat mówi do mikrofonu. Sprawdź kompletny zestaw do transmisji już teraz.

Roland V8HD

Profesjonalne rozwiązanie, którego solidnymi fundamentami są 8- kanałowe miksery Roland-V8HD i Zoom LiveTrak L-8. 8 wejść HDMI pozwoli na rozbudowaną transmisje, a wbudowane skalery zapewnią swobodne podłączenie tabletów czy komputerów. Mikser Zoom L-8, oprócz, aż 8 wejść audio posiada opcję 3 wyjść, które można ustawić indywidualnie. Wejdź i poznaj ten prawdziwy kombajn roboczy.

Roland VR-50HD MkII

Wyposażony w nowe funkcje zwiększające wydajność Mikser Roland VR-50HD Mark II stanowi w tym zestawie kombajn roboczy, który wniesie streaming na poziom zawodowy. Sprawdzony w wielu typach relacji na żywo – premier marek odzieżowych, widowiskach sportowych czy sesjach samorządowych. Dodatkowym atutem jest Teradek VidiU Go (SDI + HDMI) z dodatkowym modemem, co zapewni nam stabilność połączenia nawet w miejscach o ubogim transferze WI-FI. Obraz kamer Sony PXW-Z190 nada niesamowitej plastyki, która umili Twojemu odbiorcy przyswajanie ważnych treści.

Roland V-1HD Plus

Trzonem tego zestawu jest następca niezastąpionego poprzednika (Roland V-1hd) – Roland V-1hd plus. Dzięki funkcji skalera na czwartym wejściu, bez kłopotu podłączysz komputer z prezentacją dzięki czemu wykład, webinar lub szkolenie stanie się jeszcze ciekawsze. Prompter Datavideo TP-300 i Rekorder Atomos Shogun 7 to rozwiązanie problemu braku czasu. Czytaj treści z promptera – Twój materiał na żywo nie straci na jakości i płynności. Musisz oddać gotowy materiał ze streamu “na już” lub go zarchiwizować? – Nagrywaj bezpośrednio wyjściowy materiał na Atomosa, a czas zaoszczędzony na montażu poświęć na przygotowanie kolejnego materiał

Nie znalazłeś zestawu dla siebie?

Przekrojowa oferta, przykładowych zestawów do transmisji na żywo, została ułożona w oparciu o własne doświadczenia w streamingu oraz konsultując z zawodowymi realizatorami, wizji czy z doświadczonymi pracownikami producenta mikserów Roland A/V, których jesteśmy Oficjalnym Dystrybutorem.
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym specjalistą – karol@winmar.pl; 603 772 773 -, a wspólnie dobierzemy zestaw najbardziej optymalny do Twoich potrzeb.

Istnieje możliwość przetestowania mikserów, po wcześniejszym umówieniu się i ustaleniu szczegółów!
Podstawowe szkolenie GRATIS !!!

Nie wiesz od czego zacząć?

Co trzeba kupić? Jeśli chcemy na poważnie zająć się streamingiem i sprawić, by odpowiednia forma i kształt naszej transmisji nie odstraszały odbiorców, a jednocześnie nam samym sprawiało to jak najmniej kłopotów technicznych, konieczne będzie zaopatrzenie się w kilka podstawowych elementów sprzętowych, przy czym nie zrujnują one naszej kieszeni a bardzo ułatwią pracę…

WINMAR Mariusz Winiarski
osiedle Władysława Jagiełły 13
60-694 Poznań

tel.603 772 773 / 695 228 227
e-mail:sklep@winmar.pl